OpenLitespeed Desteği ile CyberPanel

O

CyberPanel ve OpenLiteSpeed ile siteniz bağımsızlığı keşfetsin.

Litespeed Webserver yoğun trafiği olan websiteleri için alternatif bir webserver ürünüdür. Fakat ücretli olması bazı geliştiriciler için negatif bir izlenim bırakmaktadır. OpenLitespeed ise Litespeed’in geliştiriciler için açık kaynak olarak geliştirip hazırladığı Litespeed’in ücretsiz sürümüdür.

CyberPanel, rakiplerine göre alternatif olarak OpenLitespeed ve ücretsiz SSL özellikleri ile geliştiricilere büyük kolaylık sağlıyor.  Hostazor olarak CyberPanel’i tek tıkla kurulum avantajıyla Linux VPS Hosting ürünlerimize entegre ettik.  CyberPanel’de OpenLitespeed ayrıca Google tarafından geliştirilmiş Pagespeed içerik işleyici ve optimizasyon eklentisi ile birlikte kuruluyor. Bu sayede web siteleriniz için ayrıca optimizasyon yapmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmıyor.

CyberPanel’in kaynak kullanım ekranı ;

 

Hosting Hesabı Kontrol Bölümü ;

Hosting Hesapları Listeleme Bölümü;

Hosting Hesabı Oluşturma Bölümü;

SSL Kurulum Bölümü;

Litespeed Optimizasyon Bölümü;

PHP Optimizasyon Bölümü;

Servis Durumu Bölümü;

 

Örnek görüntüler ile birlikte CyberPanel’i biraz daha tanımış olduk. CyberPanel ücretsiz bir çok özelliği ile düşük bütçeli geliştiriciler için bir çok avantaj sağlıyor. Özellikle az kaynak kullanıyor olması, daha fazla masraf yapmamak isteyen geliştiriciler ve webmasterlar için büyük bir avantaj.

Peki CyberPanel neler sunuyor?

  • OpenLitespeed
  • Multi PHP Sürümü
  • Litespeed Cache
  • WordPress LSCACHE
  • MailServer
  • PowerDNS
  • Güvenlik Duvarı
  • Yedekleme Sistemi

Başlıca özellikleri bu şekilde. CyberPanel Hata Çözümleri için ayrıca bilgi bankamızı ziyaret edebilirsiniz. 25 saniyede CyberPanel ile birlikte kurulan Linux VPS Hosting ürünümüzü bugün en uygun fiyatlarla keşfedin.

Blogumuza özel tanıtım fırsatı ile bugün Linux VPS hosting kullanımı için yükleyeceğiniz kredinin %50’si hediye! Hemen iletişim kurun. 

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

Yazar ; hostazor

Facebook Sayfamız

Bizi Twitter’da takip et

%d blogcu bunu beğendi: