Yenilenen Arayüzü ile Hostazor Web Site Mimarı

Y

Günümüzde herkes bir web sitesi oluşturmak için bir çok yöntem kullanır. Bunu basitleştirmek ve herkese hitap eden, kod bilgisi gerektirmeyen bir yazılım ile müşterilerimize sürükle & bırak yöntemi sayesinde kolaylıkla web sitesi oluşturmanın yolunu Hostazor Web Site Mimarı ile açtık.

Bireysel ya da kurumsal, e-ticari ya da hobi amaçlı bir çok insan kendini, yaptıkları işleri ya da yeteneklerini dijital kartvizit olarak adlandırdığımız web siteleri ile sergiliyor. Günümüzde mobil ya da masaüstü bir çok cihaz ile internet erişimi milyonları buldu.

Hostazor Web Site Mimarı

Öncelikle günümüz tasarım trendlerinden olan bubble(baloncuk) butonlar ile yenilenen arayüzde, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı tüm araçlar + butonu ile listelenmiştir. Diğer özellikler ise üst kısımda yer almaktadır.

Hostazor Web Site Mimarı Objeler

+ butonunda yer alan ana objelerMetin, Resim, Galeri, Medya, Haritalar, Şekil, Çizgi, Buton, Form, Menü, Diller, Bloklar, Sosyal Medya, Gelişmiş Özellikler ve Eticaret siteleri için Ticaret Özellikleri bulunmaktadır.

Hostazor Web Site Mimarı Ayarlar

3 Adet çark ile simgelenmiş balon menümüzde ise websitesi yapısı ile ilgili seo, arkaplan, stiller, favicon yani favori ikon, ayarlar, sitenin tek sayfa mı çoklu sayfa mı olacağına dair bir buton, sayfa düzenine ait blok yapısı, site mimarının tam ekran olmasını sağlayan tam ekran butonu ve web site mimarındaki oturumunuzu sonlandıracak Log out butonu yer almaktadır.

Hostazor Web Site Mimarı Yardım Menüsü

Soru işareti baloncuğu ile yardım menüsünü açabilir, tüm fonksiyonların canlı örnekler ile nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz. Bu menüde bütün fonksiyonlar tek tek incelenmiştir. İhtiyacınız olan tüm detaylara bu menü ile ulaşabilir, Hostazor Web Site Mimarı’nı bu menü ile daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Sayfalar Menüsü

Bu menü ile Hostazor Web Site Mimarı‘nda seçtiğiniz tasarımın diğer sayfalarını görebilir ve sayfalar arasında geçiş yaparak diğer sayfaları da düzenleyebilirsiniz. Ayrıca sayfaların sıralamasını da bu kısımdan değiştirebilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Kayıt ve Şablon Seçeneği

Bu menümüz ile üzerinde çalıştığınız şablonu değiştirebilir, şablonu ilk başladığınız haline geri çevirebilir ve farklı bir sitenizde yer alan şablonu içe aktarabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Geri Al – İleri Al Butonları

Yaptığınız değişiklikleri geri almak ya da geri aldığınız bir değişikliği ileri alarak düzeltmek için yukarıdaki görselde işaretli butonları kullanabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Cihaz Uyumluluğu Seçim Butonu

Hostazor Web Sitesi Mimarı’nın en iyi özelliklerinden birisi, tüm cihazlar ile uyumlu olan web siteleri tasarlayabilmenizdir. Geniş ekran cihazlar, masaüstü standart cihazlar, tablet ve telefonlar için ayrı modlar mevcuttur. Hepsi için uyumlu olmasını isterseniz hepsini aktif edebilirsiniz ya da otomatik düzen butonu ile çözünürlüğün otomatik olarak tespit edilip tasarımın bu çözünürlüğe göre ayarlandığı modu kullanabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Dil Seçim Butonu

Hostazor Web Site Mimarı bir çok dili desteklemektedir, web site mimarını kullanırken seçeneklerin ve özelliklerin dilini bu buton ile değiştirebilirsiniz. Hostazor Web Site Mimarı’nı dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Ön İzleme Butonu

Yapmış olduğunuz tasarımı önizleme yaparak incelemek için bu butonu kullanabilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı Tasarımı Yayınlama , Taslak ve Yedekleme Butonu

Bu butonumuz ile taslak olarak tasarladığınız tasarımınızı yayına alabilir, yedekleyebilir ya da varolan yedeğinizi bu buton ile geri yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda taslağınızı kayıt edebilirsiniz.

Hostazor Web Site Mimarı yediden yetmişe herkesin kendi web sitesini kendi hayallerine göre tasarlayabilmesi için üretilmiştir. Hostazor Web Site Mimarı ile hayallerinizdeki web sitesini yayına almak yalnızca hayal gücünüze bağlıdır.

Web Site Mimarı’mızı canlı olarak deneyimlemek için tıklayın.

Web Site Mimarı’mızın ücretsiz olarak sağlandığı hosting paketlerimizi inceleyin.

6 Yorum

Bir Cevap Yazın

Yazar ; hostazor

Facebook Sayfamız

Bizi Twitter’da takip et

%d blogcu bunu beğendi: